Policzymy Twój Biznes

Zaopiekujemy się Twoimi liczbami.

Zadbamy o twoje finanse!

Zacznij
zarabiać więcej!

Analiza Twojego biznesu jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Skorzystaj z 20 lat doświadczenia, wynikającego z przepisania ponad 1 miliona faktur naszych klientów. Wyszukiwanie i analiza danych,

czytaj więcej

Poznaj wynik finansowy jeszcze przed zakończeniem miesiąca

Kilka kliknięć dziennie dzieli cię od możliwości monitorowania wyników swojego biznesu. Wynik codzienny i narastająco w zdefiniowanym okresie czasu.

czytaj więcej

Skanuj faktury, które my przepiszemy. Wybierz swój raport i alert cenowy

Wystarczy zrobić zdjęcie lub wysłać skany faktur - my zrobimy całą resztę. Jeśli kontrola cen zakupu jest ważna dla rentowności twojej firmy to docenisz każdy alert związany z wzrostem kosztu surowca i podejmiesz działania w celu wyjaśnienia pomyłki u dostawcy lub opracujesz nową cenę sprzedaży w oparciu o zakładaną marżę.
Możesz też nie robić nic, ale wiedz, co dzieje się z kosztami, które mają bezpośredni wpływ na dochodowość twojej firmy.

czytaj więcej

Optymalizuj koszty pracy i zarządzaj grafikiem w czasie rzeczywistym

Planuj z nami grafik zespołu i korzystaj z optymalnego zaangażowania swojej ekipy w dniu, w którym spodziewasz się mniejszych obrotów.

czytaj więcej

Kontroluj zobowiązania a kontrahenci Cię pokochają

Wszystko w jednym raporcie gdzie każda faktura ma pokazany aktualny status: do zapłaty, zapłacona i przeterminowana. Te ostatnie nie mogą znajdować się u Ciebie, przecież wszystko płacisz na czas.

czytaj więcej

Wyceniaj produkty i analizuj marże produktów i usług

Rozwiązaniem jest mieć wszystko w jednym miejscu tak, aby po wyszukaniu składnika widzieć pełną historię jego zakupu. Dodatkowo możesz sprawdzić inne składniki np.

czytaj więcej

Wycena produktów jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Ty wysyłasz faktury my tworzymy bazę surowców. Dzięki temu szybko wyliczysz np. cenę dania w restauracji, obliczysz rentowność dowolnego produktu lub usługi.

Automatyzacja i przejrzystość

Otrzymuj raporty i powiadomienia na e-mail

Dane dotyczą każdego dnia, ale widzisz je również narastająco w danym miesiącu. A może potrzebujesz je widzieć dla projektu, który trwa rok - wybierz wersję najlepszą dla siebie.

czytaj więcej

Wszystkie dokumenty w jednym bezpiecznym miejscu

Wyobraź sobie, że jeden z twoich dostawców popełnił błąd na fakturze. Aby przedstawić cały problem prosisz księgowość o pomoc w odzyskaniu rabatu i wyprostowaniu należności. Rozpoczyna się szukanie dokumentu z błędem w całym stosie faktur.

czytaj więcej

Przepiszemy Twoje surowce i włączymy monitoring cen zakupu

Kiedy cena surowca odbiega od zakładanej lub tej z ostatniego miesiąca to warto reagować od razu. Historia zmiany kosztu zakupu pozwala na długookresową analizę ile mogłem zarobić więcej gdybym miał stałą cenę zakupu. Wybierz te najważniejsze i najdroższe składniki, których koszt ma znaczący wpływ na wynik finansowy firmy.

czytaj więcej

Skontrolujesz straty i rozchody poza sprzedażą

Za ubytkami surowców może stać wiele przyczyn. Korzystając z naszego narzędzia będziesz zawsze wiedział, czego ubyło, w jakim dniu i jaka jest wartość ubytku. Jedynie potrzebujemy trochę danych od Ciebie, które możesz wprowadzić z tabletu, komputera czy telefonu.

czytaj więcej

Wycenisz stany magazynowe (spis z natury)

Inwentaryzacja stanów magazynowych jeszcze nigdy nie była taka prosta. Poproś o narzędzie, do którego wprowadzisz nazwę i ilość magazynowanego surowca a wycena zapasów pojawi się błyskawicznie.

czytaj więcej

Pamiętaj! Wynik finansowy to nie jest wynik księgowy

Analizuj dane zanim zakończy się miesiąc.

Obserwuj wskaźniki, a nie tylko podatki.

Podejmuj decyzje natychmiast.

SPRAWDŹ