Analiza Twojego biznesu jeszcze nigdy nie była taka prosta!


Skorzystaj z 20 lat doświadczenia, wynikającego z przepisania ponad 1 miliona faktur naszych klientów. Wyszukiwanie i analiza danych, znajdujących się w różnych miejscach, są trudne i żmudne, dlatego stworzyliśmy narzędzie, które pomogło nam widzieć wynik i to, co ma na niego wpływ.


Skup się na najważniejszych elementach, które odbiegają od normy. Oczywiście mamy dostęp do wszystkich danych zgromadzonych w jednym miejscu, co pozwala sięgać swobodnie do bazy i analizować to, co aktualnie jest ważne dla naszego klienta.


Takie rozwiązanie pomogło nam i pozwól, aby pomogło również Tobie!

Jak to działa? Ile to kosztuje? - Zadzwoń - 601-471-111

Pozostałe korzyści

Wiedza on-line w czasie rzeczywistym

Poznaj wynik finansowy jeszcze przed zakończeniem miesiąca

Kilka kliknięć dziennie dzieli cię od możliwości monitorowania wyników swojego biznesu. Wynik codzienny i narastająco w zdefiniowanym okresie czasu.

czytaj więcej

Skanuj faktury, które my przepiszemy. Wybierz swój raport i alert cenowy

Wystarczy zrobić zdjęcie lub wysłać skany faktur - my zrobimy całą resztę. Jeśli kontrola cen zakupu jest ważna dla rentowności twojej firmy to docenisz każdy alert związany z wzrostem kosztu surowca i podejmiesz działania w celu wyjaśnienia pomyłki u dostawcy lub opracujesz nową cenę sprzedaży w oparciu o zakładaną marżę.
Możesz też nie robić nic, ale wiedz, co dzieje się z kosztami, które mają bezpośredni wpływ na dochodowość twojej firmy.

czytaj więcej

Optymalizuj koszty pracy i zarządzaj grafikiem w czasie rzeczywistym

Planuj z nami grafik zespołu i korzystaj z optymalnego zaangażowania swojej ekipy w dniu, w którym spodziewasz się mniejszych obrotów.

czytaj więcej

Kontroluj zobowiązania a kontrahenci Cię pokochają

Wszystko w jednym raporcie gdzie każda faktura ma pokazany aktualny status: do zapłaty, zapłacona i przeterminowana. Te ostatnie nie mogą znajdować się u Ciebie, przecież wszystko płacisz na czas.

czytaj więcej

Wyceniaj produkty i analizuj marże produktów i usług

Rozwiązaniem jest mieć wszystko w jednym miejscu tak, aby po wyszukaniu składnika widzieć pełną historię jego zakupu. Dodatkowo możesz sprawdzić inne składniki np.

czytaj więcej

Automatyzacja i przejrzystość

Otrzymuj raporty i powiadomienia na e-mail

Dane dotyczą każdego dnia, ale widzisz je również narastająco w danym miesiącu. A może potrzebujesz je widzieć dla projektu, który trwa rok - wybierz wersję najlepszą dla siebie.

czytaj więcej

Wszystkie dokumenty w jednym bezpiecznym miejscu

Wyobraź sobie, że jeden z twoich dostawców popełnił błąd na fakturze. Aby przedstawić cały problem prosisz księgowość o pomoc w odzyskaniu rabatu i wyprostowaniu należności. Rozpoczyna się szukanie dokumentu z błędem w całym stosie faktur.

czytaj więcej

Szczegółowa analiza magazynowa

Przepiszemy Twoje surowce i włączymy monitoring cen zakupu

Kiedy cena surowca odbiega od zakładanej lub tej z ostatniego miesiąca to warto reagować od razu. Historia zmiany kosztu zakupu pozwala na długookresową analizę ile mogłem zarobić więcej gdybym miał stałą cenę zakupu. Wybierz te najważniejsze i najdroższe składniki, których koszt ma znaczący wpływ na wynik finansowy firmy.

czytaj więcej

Skontrolujesz straty i rozchody poza sprzedażą

Za ubytkami surowców może stać wiele przyczyn. Korzystając z naszego narzędzia będziesz zawsze wiedział, czego ubyło, w jakim dniu i jaka jest wartość ubytku. Jedynie potrzebujemy trochę danych od Ciebie, które możesz wprowadzić z tabletu, komputera czy telefonu.

czytaj więcej

Wycenisz stany magazynowe (spis z natury)

Inwentaryzacja stanów magazynowych jeszcze nigdy nie była taka prosta. Poproś o narzędzie, do którego wprowadzisz nazwę i ilość magazynowanego surowca a wycena zapasów pojawi się błyskawicznie.

czytaj więcej

SPRAWDŹ